Neziskovky.org

Vítejte

na platformě, která se zaměřuje na různorodá společenská témata, od ekologie a morálky po zdraví, prevenci nemocí a historické souvislosti. Zároveň nás však spojuje také vášeň pro podporu neziskových organizací.

Naše cíle jsou jednoduché.

Nechceme nikoho přesvědčovat nebo měnit. Každý z nás má své vlastní názory a zkušenosti, které respektujeme. Místo toho nabízíme různé pohledy, které povedou k zamyšlení nad tím, co se děje kolem nás.

Svým způsobem jsme mostem mezi informacemi a akcí.

Mimo samotný obsah webu je významným středobodem zájem o neziskové organizace, které pracují na různých projektech a iniciativách. Rádi podporujeme jejich snahu a snažíme se přinášet povědomí o jejich důležité práci.

Neziskovky.org je místem, kde můžete najít inspiraci, informace a prostor pro konstruktivní diskuse

Zde nebudete nuceni brát někoho jiného jako vzor morálky. Naopak, vítáme vaše myšlenky a názory, a rádi s vámi sdílíme příběhy o neziskových organizacích, které tvoří pozitivní změny ve světě.

Děkujeme, že jste s námi,

těšíme se na sdílení různých pohledů, myšlenek a příběhů. Společně můžeme objevovat různé perspektivy a hledat možnosti, jak se podílet na pozitivních změnách ve světě.“

Financování

www.neziskovky.org není platformou, která si stanovila být provozována z dotací, ani nechce být neziskovou organizací. Naší vizí je, že dotace náleží neziskovým projektům, které přinesou skutečný společenský prospěch tím, že pomáhají konkrétně a efektivně. Proto je tato platforma financována ze soukromého zdroje.

Vaše neziskovky.org

Neziskovky.org zajímají i další nezisková témata:

info@neziskovky.org